Житлові субсидії населенню надаються за спрощеним порядком

З метою організації роботи з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком виконавчими органами міської ради розроблено і планово виконується низка заходів, серед яких: електронний обмін інформацією з підприємствами-надавачами послуг стосовно забезпечення громадян житлово-комунальними послугами; роз’яснення безробітним щодо умов призначення субсидій за спрощеним порядком тощо.
За інформацією фінансового управління міської ради, з 16 серпня по 1 листопада 2010 р., до відділу субсидій управління соціальної політики звернулось 8 979 сімей. З розглянутих заяв 1 811 містять неповні дані про доходи та знаходяться на доопрацюванні. 797 сім’ям призначено субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ. Крім того, направлено 2520 запитів до житлово-комунальних підприємств для отримання інформації, необхідної для призначення субсидій.
Для налагодження роботи та створення сприятливих умов для городян, а саме, максимального наближення до місця їх проживання, у районах міста працюють п’ять приймальних пунктів.
Консультації з питань оформлення субсидій також можна отримати у громадській приймальні (вул. Р. Люксембург, 7, каб. 4) і телефоном «гарячої лінії» 26-19-38 з 7.00 до 19.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*