Що херсонці думають про народну службу порятунку?

Напередодні свого професійного свята рятувальники провели громадське опитування населення шляхом анкетування щодо діяльності підрозділів управління МНС України в Херсонській області. І от що наразі з’ясувалося. Приємним фактом стало те, що переважна більшість респондентів – 60 відсотків від загальної кількості опитаних – довіряють професіоналізму працівників пожежно-рятувальної служби і це заслужена довіра, оскільки останнім часом зросла кількість надзвичайних подій, які ліквідовуються силами МНС у найкоротші строки та з мінімальними матеріальними збитками. А це є результатом чітких, злагоджених та професійних дій рятувальників. Щоправда, зовсім незначний відсоток підкреслили варіант відповіді – «більше не довіряю, чим довіряю» та «не довіряю».

77 відсотків опитаних підтвердили, що в екстремальних ситуаціях у першу чергу зателефонували б за номером 101, що є безкоштовним як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів. Набравши цей номер телефону людина може отримати кваліфіковану допомогу у найкоротший час. Звісно, якщо інформація про місце події надана об’єктивна і точна. Більшість опитаних підтримали ідею створення єдиної пожежно-рятувальної служби подібної західним аналогам.

Інформацію про роботу підрозділів пожежно-рятувальної служби населення найчастіше отримує з телебачення та газет.

Мнс-ники також поцікавилися у людей, чи знадобились їм у житті знання правил безпеки життєдіяльності? Це питання хвилювало і з доцільності проведення серед населення роз’яснювально-профілактичної роботи. І от 43% вони стали у пригоді – допомогли без значних втрат гідно виплутатися з нестандартної ситуації.

Обізнаність громадян з яких причин виникає найбільше пожеж також на досить високому рівні. Тобто мешканці Херсонської області добре знають, що необережне поводження з вогнем (61%), пустощі дітей з вогнем (31%), несправність виробничого обладнання (25%) є основними факторами, що спричиняють пожежі. І є сподівання, що вони докладатимуть зусиль, щоб не потрапити особисто до переліку потерпілих від цих причин.

Опитування проводилось серед населення різного віку та роду занять.

 

УМНС в Херсонській області

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*