Пільги на Херсонщині не скасують

Сьогодні під час засідання за «круглим столом», яке відбулося спільно із представниками обласної державної адміністрації, членами Громадської ради при обласній державній адміністрації та Товариства Червоного хреста, обговорили питання соціального захисту ветеранів війни та праці в рамках виконання обласної програми „Поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010-2014 роки.На засіданні розглянуто питання організації медичного обслуговування ветеранів, дотримання вимог законодавства щодо безоплатного проїзду ветеранів війни всіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування у сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів, співпраці  громадських організацій з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо питань соціального, медичного та транспортного обслуговування ветеранів війни та праці.

В області зареєстровано 33 тисяч одиноких осіб що потребують соціального захисту та нагляду і користуються різноманітними пільгами. На сьогодні серед населення країни існує думка про те, що незабаром після прийняття нових нормативних актів всі пільги буде відмінено. На Херсонщині 16 категорій громадян отримують ті чи  інші пільги, які визначені Законами України, і жодної з них не буде скасовано. Під час проведення «круглого столу» його учасникам було надано всю необхідну інформацію стосовно нової системи надання пільг.

Отже за підсумками засідання одним з прийнятих рішень стало всебічне інформування категорійних груп населення про можливість зміни порядку надання пільг, а не їх відміни чи скасування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*