Вітання голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка з Днем усиновлення

Шановні мешканці Херсонщини!

Щиро вітаю вас із Днем усиновлення, який третій рік поспіль відзначається в нашій країні 30 вересня.

Усиновлення дитини – благородна, свята справа. Символічно, що цей день припадає на велике православне свято Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Сьогодні захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики України. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

Щороку в області збільшується кількість людей, які прагнуть усиновити дитину. Вони відкривають свої обійми перед дітьми-сиротами, даруючи любов, увагу, турботу маленьким українцям, які волею долі позбавлені піклування власних батьків. Тільки в минулому році 95 таких дітей в області позбулися статусу сироти і стали для когось сином або донькою.

Щиро вдячний кожній українській родині, яка прийняла у свій дім обділену батьківською ласкою дитину. Слова поваги тим, хто не злякався труднощів і виховує сьогодні декількох усиновлених, навіть важко хворих дітей. Вдячний також опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, працівникам служб у справах дітей, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє.

Звертаюся до тих мешканців Херсонщини, які замислюються над усиновленням дитини. Не вагайтеся, зробіть цей крок, адже немає нічого прекраснішого у світі за радісний сміх та щасливі очі дитини.

Бажаю усім вам родинного затишку, здоров’я, щастя та Божої ласки!

 

З повагою

Голова Херсонської обласної

державної адміністрації                                   М.Костяк

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*