Висновки зробить комісія

Рішенням міської ради утворено комісію з розгляду питань, пов’язаних із погодженням документації із землеустрою, та затверджено її склад на чолі з начальником управління Держкомзему у м. Херсоні Херсонської області.
Згідно із затвердженим Положенням, до повноважень Комісії належить надання висновків про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у випадку безоплатної приватизації, надання земельних ділянок у користування, продаж земельних ділянок) або місця розташування об’єкта (викупу або вилучення земельних ділянок для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності, згідно зі статтею 151 Земельного кодексу України).Для отримання висновку про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або місця розташування об’єкта відділ дозвільно-погоджувальних процедур управління економічного розвитку Херсонської міської ради приймає від заявників та подає секретарю Комісії для розгляду проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки або клопотання про погодження місця розташування об’єкта разом із додатками.
У разі отримання висновку про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або місця розташування об’єкта на території селищних та сільської рад, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки або клопотання про погодження місця розташування об’єкта разом з додатками приймає секретар Комісії.
Комісія розглядає документацію із землеустрою протягом 3-ох тижнів із дня надходження та надає висновки про її погодження або відмову в погодженні. Розгляд документації із землеустрою членом Комісії визначається Комісією.
Погодження документації із землеустрою та надання відповідних висновків здійснюються Комісією та її членами безоплатно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*