Стурбовані дачники зібралися під стінами облдержадміністрації

Власників дачних ділянок, які зібралися сьогодні під стінами обласної державної адміністрації, турбувало чимало питань: можливість безоплатного проїзду до дач; чи збільшить МКП «Херсонелектротранс» кількість маршрутів під час дачного періоду; як працюватимуть причали №7, №8 тощо.
Не залишився осторонь нагальних питань міський голова, він особисто зустрівся зі стурбованими городянами. Під час спілкування він запевнив, що соціальні права городян пільгових категорій при здійсненні ними поїздок, в тому числі на дачні ділянки, забезпечено.
«Пільги на проїзд транспортом загального користування окремим категоріям громадян гарантовано чинним законодавством. Компенсація витрат транспортних підприємств за пільгові перевезення здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету», – пояснив В.Сальдо зібранню. 
Для проведення навігації 2012 року в міському бюджеті передбачені призначення для компенсації затрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян річковим транспортом у сумі 1 млн. 403 тис. грн., що на 22% більше ніж минулого року. 
В.Сальдо підкреслив, що для зручності пасажирів графік роботи тролейбусів буде складений таким чином, аби у час відправлення та прибуття катерів їх чисельність збільшувалась.
Крім того, одночасно працюватимуть і причали №7, №8, пасажири самостійно зможуть обрати, користування яким для них є найбільш зручним.
Здійснюватимуться й безкоштовні перевезення окремих категорій громадян, які мають право на це відповідно до законодавства, на приміських автобусних маршрутах загального користування у Білозерському напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*