На Херсонщині затримано співробітницю міграційної служби, яка незаконно переправила через державний кордон України близько 150 осіб

Співробітники СБУ викрили факти протиправної діяльності службовою особою Державної міграційної служби у Херсонській області, яка сприяла незаконному переправленню вихідцям з Африки та Республіки Афганістан через державний кордон України.

Встановлено, що від грудня 2010 року до жовтня 2012 року 39-річна начальниця одного з відділів Управління Державної міграційної служби з метою особистого збагачення допомагала іноземним громадянам отримувати документи про надання їм статусу біженців. 
Посадовець оформлювала «липові» особові справи іноземним громадянам, які не перебували на території України та не мали законних підстав для одержання статусу біженців. Вартість «послуг» посадовця із надання посвідчення біженця коливалася від 2 до 5 тисяч доларів США.
Співробітники СБУ задокументували факти незаконного оформлення таких посвідчень трьом громадянам Афганістану. Крім цього правопорушниця видала цим іноземцям і відповідні проїзді документи, які у подальшому були використані для перетину державного кордону України.
На початку жовтня ц.р. правоохоронці затримали чиновницю під час спроби вивезення нею з адміністративної будівлі ДМС близько 150 особових справ біженців, які вона планувала знищити, щоб приховати злочин 
Слідчими УСБУ в Херсонській області стосовно співробітниці міграційної служби порушено кримінальну справу за ч.2 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, кваліфікуючими ознаками якого є вчинення злочину повторно та службовою особою з використанням службового становища) Кримінального кодексу України.

Слідство триває
 Прес-група УСБУ в Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*