Відважна 11-річна дівчинка з Херсонщини стала “героєм-рятувальником року”

Вже протягом десяти років рятувальники організовують акцію «Герой-рятувальник року», першочергове завдання якої – розповідати про людей, які виявили мужність у критичній ситуації і здійснили героїчні вчинки. Зазвичай такі подвиги мають місце під час ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійних лих, і пов’язані вони з рятуванням людей. Тому у рамках акції ДСНС України, у першу чергу, ставить на меті знайти героїв не лише серед професійних рятувальників, а й серед громадян, розповісти про них широкому загалу і відзначити їх за виявлену мужність.
Цьогорічна церемонія нагородження відбулася 17 вересня у рамках відзначання Дня рятівника.
Прем’єр-міністр України Микола Азаров та Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських нагородили 10 лауреатів Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року». Лауреати отримали відзнаки акції, дипломи та подарунки.
Приємно, що серед них опинилась і представниця Херсонщини 11-річна Ліна Поспілько, яка виявилась і наймолодшою героїнею. Вона врятувала свою 3-річну односельчанку, яка ненароком упала в річку.
Загалом у 2013 році номінантами акції стали понад 40 осіб, які здійснили героїчний вчинок. Вони сміливі та мужні, кожен з цих людей переміг стихію, врятував чиєсь життя. Номінанти та лауреати сьогоднішньої акції не мають професійних навичок, але волею долі вони стали на шлях рятувальників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*