Представники ОБСЄ завітали до прокурора Херсонщини

Відбулася зустріч прокурора Херсонської області Богдана Подубинського з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні Іреною Баєстерос, Вальтером Фуґґером та Йоуні Коттілою.
Протягом заходу обговорено стан правоохоронної системи та взаємодії її представників, додержання принципів верховенства права та законності в регіоні.
Богдан Подубинський поінформував членів моніторингової місії ОБСЄ про криміногенну ситуацію в регіоні, заходи які вживаються для її поліпшення.
Прокурор області також зауважив, що прокуратура координує діяльність правоохоронних органів, що дозволяє зберігати ситуацію в регіоні стабільною, не допускати провокацій та сепаратистських проявів «Враховуючи, що прояви сепаратизму становлять загрозу суверенітету України, її єдності, одним з головних завдань правоохоронних органів області є протидія цьому ганебному явищу», – зауважив керівник прокуратури області.
Богдан Подубинський також запевнив членів моніторингової місії, що особлива увага органів прокуратури Херсонщини приділяється боротьбі з корупцією. «Без подолання корупції, через яку бюджет країни щороку недоотримує мільярди гривень, неможливо поновити цивілізовані засади функціонування держави», – зазначив прокурор області.
Наприкінці зустрічі сторони висловили сподівання на подальший розвиток співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*