У прокурора Херсонщини новий заступник

pdf-30Наказом Генерального прокурора України Гоя Анатолія Олександровича призначено заступником прокурора Херсонської області.

Відомо, що у  1990 р. він працював на посаді старшого слідчого прокуратури м. Олександрія.
Упродовж 1990–1995 рр. — був слідчим прокуратури Долинського району, де, беручи участь у розслідуванні понад двадцяти складних кримінальних справ, він здобу колосальний досвід. Завдяки професійним досягненням А. О. Гой був призначений на посаду керівника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Кіровоградської області, де працював протягом девяти років.

До 1999 р. він — заступник начальника слідчого управління прокуратури Кіровоградської області, начальник відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області.
У 1999 р. у зв’язку із реорганізацією А. О. Гой знову був призначений на посаду начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Кіровоградської області. З 2004 р. він переведений на посаду начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури міста Севастополя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*