У Львівській школі відкрито меморіальну дошку загиблому Герою

ГеройВ Львівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю меморіальної дошки випускнику цієї школи Леоніду Криничку, загиблому захиснику Батьківщини в зоні АТО 28 окремої механізованої бригади Одеси. 39-річний військовослужбовець загинув 25 січня. Мітинг-реквієм проведено за участі керівництва району, бойових побратимів, військового комісаріату, односельців. Зі словами невичерпного смутку до всіх  присутніх звернувся Олександр Прищепюк директор школи загиблого героя.

Викладач охарактеризував Леоніда як скромну, добру, чуйну людину, з активною життєвою позицією. 

Зі вступним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Максим Приходько: “На сьогодні багато наших земляків, із нашого   та сусідніх районів беруть участь у АТО, у захисті нашої Батьківщини від окупантів. Деякі з них  поклали свої голови за гідність, за демократію, за наші з вами права”.

Пам’ять Героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої у будівлі навчального закладу. Бериславщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Меморіальну дошку встановлено за сприяння громадських діячів та  небайдужих херсонців: Олега Баркаренка, Анатолія та Надії Лисенків, Вікторії Вагнер, Станіслава Шапаля, Андрія Іванів, Валерія Колесніченка та В’ячеслава Малухи.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*