Захист економічної конкуренції

судАдміністративною колегією Херсонського обласного територіального відділення АМКУ 29 травня цього року прийнято рішення у справі ФОП Ялковський І.Ю. та ФОП Парицький А.В.

За результатами здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель територіальним відділенням встановлено, що під час проведення Комунальною установою «Новотроїцька централізована бухгалтерія по обслуговуванню навчальних закладів та установ освіти» процедури закупівлі за державні кошти рибної продукції, учасники процедури закупівлі ФОП Ялковський І.Ю. та ФОП Парицький А.В. узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

Рішенням Адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення АМКУ дії ФОП Ялковського І.Ю. та ФОП Парицького А.В. визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вказане порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ФОП Ялковського І.Ю. та ФОП Парицького А.В. згідно чинного законодавства накладено штрафи. 

За повідомленням Херсонського областного територіального відділення АМКУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*