Херсонщина пам’ятатиме своїх героїв

ГероиДуже гірко, але вже минув майже рік відтоді, як Херсонщина почала втрачати своїх кращих синів. Це вічний біль для батьків, дружини, дітей, з якими розділяють його всі українці. Це герої не лише Херсонщини, а і всієї України. Це воїни, які мужньо стояли на захисті своєї країни, беручи участь в антитерористичній операції на сході України. Згадаймо їх поіменно, Горем згадаймо своїм… Це потрібно не мертвим, Це потрібно живим…
Липень 2014 року:

– Барський Олег Миколайович, солдат, боєць 79-ої окремої аеромобільної бригади. Загинув 17 липня 2014 р. біля села Маринівка на Донеччині. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

– Бєгіу Денис Олександрович, рядовий, боєць 28 механізованої бригади. Загинув 18 липня 2014 р. у селі Тарани на Донеччині. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

– Меленчук Олександр Михайлович, капітан. Помер 11 липня 2014 р. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

– Трофімов Євген Юрійович, молодший сержант, боєць 79-ої окремої аеромобільної бригади. Загинув 28 липня 2014 р. у селі Дібровка на Донеччині. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

– Шершень Андрій Олексійович, старшина. Загинув 29 липня 2014 р. у селі Латишеве на Донеччині. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

– Шульга Андрій Олександрович, рядовий, боєць 79-ої окремої аеромобільної бригади. Загинув 30 липня 2014 р. у селі Дякове на Луганщині. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Герої не вмирають! 
Вічна пам'ять нашим героям!

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*