Ілля Кива: Моє першочергове завдання – побудова другої лінії оборони в області”

PM235image002Заступник начальника Управління МВС Херсонщини Ілля Кива провів прес-конференцію для журналістів. Меседж заходу стосувався реалій сьогодення – це побудова та укріплення другої лінії оборони у прикордонних районах області. "Ми готові до будь-якого розвитку подій, тому що у нас є підтримка військових, органів влади та наших колег з інших силових структур, – зазначив Ілля Володимирович. – Але головне – це підтримка та розуміння жителів Херсонщини, адже обороноздатність області є нашим спільним завданням". Заступник начальника УМВС повідомив журналістам, що ведеться активна робота по складанню плану побудови фортифікаційних споруд у прикордонних районах.

До роботи на цих напрямках направлять додаткові сили працівників міліції. Також планується залучити сили Нацгвардії та демобілізованих бійців. Не менш важливим завданням міліції, яке озвучив заступник керівника УМВС, є боротьба з контрабандою та недопущення вивезення з області деревини.

Ілля Кива висловив свою всебічну підтримку очільнику Управління МВС Херсонщини Артуру Мєрікову. "Я готовий до виконання важливих завдань, поставлених Міністерством внутрішніх справ України та начальником Управління МВС області Артуром Мєріковим по недопущенню дестабілізації обстановки у південному регіоні, – зазначив Ілля Володимирович. – Упевнений, що спільно з органами влади, силовиками та громадськістю ми побудуємо надійну другу лінію оборони".

Сектор зв’язків з громадськістю
УМВС України в Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*