Боротьба з незаконним вирубуванням лісів

ЛесКерівник Управління МВС Херсонщини Артур Мєріков неодноразово зазначав, що захист природних ресурсів області має бути пріоритетним напрямом роботи не лише міліції, а й інших державних структур та громадських організацій. Херсонщина розташована у степовій зоні, тож рукотворний державний лісовий фонд області, який займає площу 220 тисяч гектарів, виконує надзвичайно важливі екологічні функції: водоохоронні, захисні та рекреаційні. Зважаючи на масштаби, які набула проблема незаконної вирубки лісу, міліція спільно з управлінням лісомисливського господарства об’єднали зусилля у боротьбі з винищувачами лісового багатства області.

Як зазначає начальник Херсонського обласного управління лісомисливського господарства Віктор Тищенко, упродовж останніх місяців значно зменшилася кількість фактів незаконної порубки лісу. Це стало можливим завдяки спільним рейдам та профілактичній роботі з населенням, які проводять міліціонери та працівники лісомисливських господарств. Складені спільні графіки проведення таких рейдів по кожному з 10 лісомисливських підприємств, керівники яких погодили та затвердили ці графіки з начальниками райвідділів міліції.

З початку року працівники лісомисливських господарств склали 136 адміністративних протоколів за фактами незаконної порубки, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка. 113 адмінпротоколів складено за порушення вимог пожежної безпеки в лісах. Працівники міліції відкрили 88 кримінальних проваджень за фактами незаконної порубки лісу.

Питання боротьби з незаконною вирубкою лісу перебуває на контролі керівництва Управління МВС області.
 

Прес-служба УМВС України
в Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*