Легалізація заробітної плати

work_10_êîíâåðò_previewБiльшiсть молоді вважає, що їхня пенсія ще далеко попереду, тому можна й не замислюватися над тим, що буде через кілька років. Дехто вважає, що жити потрібно тут i зараз, а про майбутню пенсію i чути не хоче. Ми не можемо собі дозволити жити та мислити одним днем. Загальновідомо, що розмір призначеної пенсії залежить від тривалості страхового стажу i від отриманої заробітної плати. Якщо розмір легальної заробітної плати менший за мiнiмальний, то людині не зараховується місяць роботи за повний місяць страхового стажу.

Як правило, щоб не порушувати закон, пiдприємцi виплачують саме мiнiмальну заробітну плату, а більшу частку обіцяного прибутку видають у «конвертi» – без сплати податків та внесків. Отже, на сьогодні легальні заробітки та робочі місця – це завдання загальнонаціонального масштабу.

Слід зауважити, що порушення законодавства в сфері пенсійного забезпечення тягнуть за собою негативні наслідки, такі як соціальна незахищеність найманого працівника, а саме вiдсутнiсть трудового стажу, відпустки, неможливість скористатися лікарняними під час хвороби та інше. Сьогодні молодь мусить сама вирішувати, що для неї є найголовнішим – жити одним днем чи мати впевненість у завтрашньому дні та отримувати певні соцiальнi гарантії.

Враховуючи, що одним із основних резервів зростання власних доходів органів Пенсійного фонду України в області є легалізація заробітної плати і трудових відносин та з метою забезпечення соціальних гарантій працюючих, спеціалісти управління Пенсійного фонду України в мiстi Херсоні проводять iнформацiйно – роз’яснювальну роботу для того, щоб громадяни нарешті зрозуміли, що кожен легковажний крок, зроблений сьогодні, в майбутньому буде мати наслідки.

Не будьте байдужі до себе, не позбавляйте себе соціальних гарантій та забезпеченої старості!

Управління Пенсійного фонду України в мiстi Херсоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*