У Херсоні Герою АТО встановили меморіальну дошку

АТОНа території Херсонського державного аграрного університету (ХДАУ) відкрили меморіальну дошку бійцю АТО та випускнику навчального закладу Олександру Завалко. Трагедія сталася рівно 6 місяців тому. Олександр загинув під час артобстрілу у смт Ленінське на Донеччині. «Сумно, що у 21-му сторіччі українці змушені зі зброєю в руках захищати свою країну від агресора. Продовжують гинути наші найкращі хлопці за ідеали свободи, демократії. Війна забирає найкращих, але пам’ять про них, про їх подвиг завжди житиме у наших серцях», – сказав присутній на церемонії міський голова Володимир Миколаєнко.

Вшанувати пам'ять військовослужбовця 17-го батальйону територіальної оборони Кіровоградської області зібралися його батьки, друзі, колеги по роботі, викладачі ВУЗу та студенти. 

«Будівельник – це професія, направлена на розбудову миру у житті. І коли у рідній країні настав такий тяжкий час, вихідці із нашого факультету водного господарства, будівництва та землекористування пішли захищати свою Батьківщину. Особисто я не був знайомий з Олександром, але зараз не міг не прийти, адже якщо людина віддала своє життя за нас, ми повинні бути безмежно вдячними і зробити все можливе для вшанування та увіковічення пам'яті Героя», – поділився завідувач кафедри будівництва ХДАУ Мечислав Чеканович.

Багато теплих слів говорили і колеги Олександра. Адже, отримавши фах інженера-будівельника, він зробив неоціненний вклад у сфері будівництва на території Херсону та області.

Поряд із меморіальною дошкою Олександру Завалко є дошка, що була встановлена раніше, викладачу аграрного університету, який також загинув, захищаючи нашу Батьківщину, – Федору Угріну.

Джерело: Херсонський вісник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*