У Херсоні – тиждень милосердя для дітей з особливими потребами

МилосердяХерсонською міською громадською організацією дітей-інвалідів «Світло Надії» проведено ряд заходів для дітей з особливими потребами. Так, минулої неділі відбулась акція «Діти-дітям», присвячена Всесвітньому дню людей з інвалідністю. Подарунки, зібрані в загальноосвітніх школах міста, були передані дітям з особливими потребами, які не мають можливості виходити з дому через труднощі з пересуванням. В акції взяли участь школи №52, 50, 48, 18, 20, 14, 43, 28, 56, Недержавне навчально-виховне об’єднання «Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Хабад».

4 грудня підбили підсумки щорічної виставки-конкурсу образотворчого мистецтва дітей з обмеженими фізичними можливостями «Осінній вернісаж – 2015». В заході взяли участь учні 16 загальноосвітніх навчальних закладів міста.

А 6 грудня відзначили 15-ту річницю створення організації «Світло Надії». 43 дитини з інвалідністю та їх батьки, серед яких були і 12 випускників організації, взяли участь в концертній програмі.

Нагадаємо, що Херсонська міська організація дітей-інвалідів «Світло Надії» – громадська організація, яка працює на базі міського Палацу дитячої та юнацької творчості.

Організація проводить щорічний відкритий фестиваль творчості «Ми все зможемо!», який об’єднує понад 400 дітей з особливими потребами від 7 до 18 років.

Відділ громадських зв'язків Херсонської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*