У сервісних центрах Херсонщини виявлено два автомобіля, що перебувають у розшуку

РозшукДо працівників територіального сервісного центру м. Генічеська звернулася 35-річна місцева мешканка з питання перереєстрації автомобіля «Мазда-5» із державними номерними знаками м. Севастополя. Під час перевірки відомостей про автомобіль за наявними інформаційними базами даних з’ясувалося, що з 30.11.2015 автівка розшукується Головним управлінням Національної поліції в Одеській області, як транспортний засіб-учасник дорожньо-транспортної пригоди з механічними пошкодженнями. Для подальшого з’ясування обставин було викликано слідчо-оперативну групу Генічеського відділу поліції. 

Аналогічний випадок стався під час перереєстрації автомобіля ВАЗ-21104 у територіальному сервісному центрі м. Гола Пристань, куди звернувся 32-річний мешканець Кіровського району АР Крим. У ході перевірки автомобіля за інформаційними базами даних встановлено, що автівка з лютого 2015 року перебуває в розшуку.

Подальші обставини з’ясовували працівники слідчо-оперативної групи Голопристанського відділення поліції. Автомобіль доставлено на спеціальний майданчик для тимчасового утримання транспортних засобів. 

За вказаними фактами правоохоронці проводять перевірки.

Регіональний сервісний центр МВС
в Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*