Центр допомоги учасникам АТО заохочує бійців до санаторно-курортного лікування

АТОЦентр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації провів додаткову зустріч з учасниками АТО в с. Гладківка (Голопристанський район). У зустрічі взяли участь учасники АТО – жителі цього населеного пункту та навколишніх сіл. Як повідомляє координатор Центру Наталія Возаловська, приводом до проведення додаткової зустрічі стало те, що в районі більше 100 учасників АТО відмовились від санаторно-курортного лікування. Саме заохотити бійців пролікуватися в санаторіях України і було головною метою проведення зустрічі. 

Наталія Возаловська зазначає, що військові не використовують свої право на безкоштовне санаторно-курортне лікування, мало хто самостійно звертається з цим до служб соціального захисту, а ті, в свою чергу, працюють лише з тими, хто сам звернувся за путівкою. Вона також закликала учасників АТО використати своє право на санаторно-курортне лікування, особливо тим, хто наразі не працює.

Також Наталія Возаловська розповіла, як отримати путівку в санаторій. За її словами, 14 санаторних закладів по Україні готові приймати учасників АТО на лікування. Для цього учаснику АТО слід звернутися в службу соціального захисту, потім пройти медичну комісію. Важливо, що це можуть зробити не лише ті, хто має посвідчення учасника бойових дій, але й ті, у кого є довідка про участь в АТО. 

Наталія Возаловська наголосила, що деякі санаторії готові приймати учасника АТО з сім’єю – дружиною чи навіть дітьми. У цьому випадку лише скорочується термін перебування родини в закладі. Отримати путівку на безкоштовне санаторно-курортне лікування можна щорічно, і в залежності від стану здоров’я терміном до 70 днів. Окрім фізичного лікування також надається психологічна допомога.

За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*