Херсонський облвійськкомат відмовив членам сімей загиблих бійців в оформленні грошової допомоги на суму 1,8 млн гривень

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону в ході вивчення стану додержання вимог Закону України «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей» виявлено порушення норм щодо виплати одноразової грошової допомоги членам сімей військовослужбовців, які загинули під час бойових дій за звільнення тимчасово окупованих Російською Федерацією територій. Установлено, що військовими службовими особами Херсонського обласного військового комісаріату безпідставно відмовлено членам двох сімей загиблих військовослужбовців в оформленні одноразової грошової допомоги на загальну суму понад 1,8 млн гривень. 

Військова прокуратура не стала осторонь проблем родин загиблих військовослужбовців і 08.11.2017 за даним фактом розпочала кримінальне провадження.

У лютому 2018 року завдяки вжитим заходам та рішучим діям військової прокуратури Херсонського гарнізону забезпечено реальне поновлення порушених прав громадян на отримання грошової допомоги.

Відповідно до рішень комісії Міністерства оборони України з розгляду питань, пов’язаних із призначенням та виплатою одноразової грошової допомоги та компенсаційних сум, грошові кошти в сумі понад 1,8 млн грн виплачено родинам загиблих військовослужбовців у повному обсязі.

Військова прокуратура Південного регіону України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*