З початку року поліцейські Херсонщини розшукали 140 дітей

Упродовж доби працівники поліції розшукали 128 неповнолітніх, які втекли з дому. Лише за останні кілька днів ювенальні поліцейські знайшли п’ятьох підлітків-сиріт, які втекли з лікарні та центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Двох рідних братів (13-ти і 14-ти років), які проходили лікування в Херсоні, поліцейські розшукали за 2 години. Хлопці втекли з лікарні та мали намір поїхати в гості до родичів в Олешківський район.

Братів виявили на залізничному вокзалі, де вони шукали транспорт для подорожі до родичів, хоча навіть не знали точної адреси. Дітей повернули у медзаклад для проходження необхідного курсу лікування.

Трьох неповнолітніх віком від 14 до 17 років, які втекли з центру соціально-психологічної реабілітації дітей, поліцейські знайшли упродовж двох діб. Хлопців працівники поліції знайшли у районі Східний, де підлітки гуляли в компанії однолітків. Дівчину розшукали в парку, де вона проводила час з друзями. Усіх трьох повернули в центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Як зазначає начальник відділу ювенальної превенції Ярослав Шанько, у пошуках дітей їм надають суттєву допомогу працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон», роти поліції особливого призначення ГУНП, Херсонського відділу поліції та, звичайно ж, небайдужі громадяни.  

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*