30 травня у Херсоні відкриється новий центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс»

Новий центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» Державного підприємства «Документ» запрацює у центрі Херсона по пр. Ушакова, 53. Здати усі необхідні документи на біометрику, зробити їх копії, сфотографуватися, зняти відбитки пальців та залишити електронний підпис – усе це можна буде зробити в одному приміщенні, площа якого сягає 760 кв.м. Для клієнтів працюватиме 15 робочих станцій на подачу документів і в   4-ьох віконечках видаватимуть вже готові закордонні біометричні паспорти та ID-картки. Щодня тут планується обслуговувати до 400 осіб.

Працює електронна черга. Саму ж процедуру оформлення можна пройти усього за 15-20 хвилин. Окрім того, за бажанням кожному надається можливість  зробити страховий поліс, апостилювати документи, необхідні за кордоном, отримати інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості.  Європейський комфорт і якість обслуговування в оформленні документів гарантує високопрофесійний персонал.

Працюватиме Херсонський центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» по буднях з 9:00 до 20:00 (без перерви на обід), у суботу з 9:00 до 13:00.  

kherson.pasport.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*