Херсонські школярі передали лікувальну липу для бійців на передову

14 червня школярі молодших класів Херсонської спеціалізованої школи №57 передали волонтерам цвіт липи для бійців АТО. "Школярі 1-4 класів протягом тижня допомогали збирати липу для природного лікування наших бійців на передовій. Цвіт липи має жарознижуючу, протизапальну, знеболюваючу дію. Більше 50 діточок взяли участь у  зборі та вибирали найдухмянішу", – розповідає Анастасія Олійник директор пришкільного табору відпочинку. І сьогодні вони особисто передали зібрану липу волонтерам, які вже 19 червня відвідають 81-бригаду (ОАМБР) та передадуть їм духмяний та лікувальний подарунок від дітлахів.

На урочисту передачу завітали волонтер Ігор Кравець, учасник АТО, та Наталя Возаловська – керівник Центру допомоги учасникам АТО при Херсонській ОДА, які і прийняли подарунок. По завершенні діти отримали солодкий подарунок – морозиво. А найактивніша учасниця збору липи – особисту подяку.

Наталя Возаловська розповіла, що окрім цього бійці також отримають канцелярське приладдя, фрукти та випічку. Традиційно народний колектив "Контабелє" з Олешківського району подарує бійцям концерт.

"Восени та взимку хлопцям в окопах холодно і вони часто хворіють, але тепер вони будуть лікуватись і згадувати вас з вдячністю", – звернулась до дітлахів Наталя Возаловська.

Херсонська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*