В Херсоні правоохоронні органи викрили посадовця в отриманні хабаря

Сьогодні в обласному центрі працівники слідчого управління обласного главку поліції спільно з представниками обласного УСБУ задокументували отримання неправомірної вигоди керівником одного з відділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області. За зменшення штрафних санкцій за порушення земельного законодавства посадовець отримав майже 43 тисячі гривень хабаря. Посадовець вимагає у приватного підприємця неправомірну винагороду.

Підозрюваний обіцяв підприємцю зменшити документально розмір земельної площі, що в свою чергу значно зменшило б штрафні санкції. Свої послуги держслужбовець оцінив у суму 42600 гривень, які посадовець зажадав перерахувати на банківські картки. Сьогодні працівники поліції та СБУ затримали посадовця в робочому кабінеті після надходження неправомірної вигоди на його рахунок.

Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». Проводяться першочергові слідчі дії.

Відділ комунікації поліції в Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*