Умови використання

Правила та умови користування і використання ресурсу

Використовуючи WEB-сервер редакції газети “Постфактум” (надалі – РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ), ви тим самим висловлюєте свою згоду з наступними умовами. У разі незгоди з даними умовами, будь ласка, пам’ятайте, що ви не маєте права користуватися даним сайтом.

Авторські права на зміст інформації на веб-сторінках газети матеріали захищені діючим законодавством. Всі права, в тому числі прямо не зазначені нижче, захищені. Відтворення, передача, розповсюдження чи зберігання частини чи всіх розміщених матеріалів у будь-якій формі заборонене без попереднього письмового дозволу РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ, за винятком випадків, що згадуються нижче. Перегляд веб-сторінок газети і перенесення їх вмісту на паперові носії дозволені редакцією газети тільки для особистого користування. Подальше розповсюдження може бути здійснено тільки з письмового дозволу РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ.

При використанні інформації з веб-серверу (www.postfactum.ks.ua) та розміщенні її на Вашому ресурсі, після розміщеного матеріалу та/або його частини в обов’язковому порядку має бути зазначено:

“За матеріалами Газети Постфактум.” зазначити Назву матеріалу, Автора публікації та додати посилання на адресу запозиченого матеріалу на веб-сервері www.postfactum.ks.ua

Приклад: За матеріалами Газети Постфактум. Прийнято новий закон про Кабінет міністрів. Автор А.М. www.postfactum.ks.ua

Використання даного сайту і що міститься на ньому інформації дозволено виключно в особистих, некомерційних цілях.

Даний сайт і що містяться на ньому матеріали надаються в ознайомлювальних цілях користувачам Інтернет і не є копією офіційно зареєстрованої газети “Постфактум”.

Матеріали, що містяться на веб-сторінках надаються на існуючих умовах і в наявній формі. РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ не гарантує, що веб-сторінки будуть доступні постійно і вільні від помилок. РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ залишає за собою право в будь-який час змінювати зміст інформації на веб-сторінках та припиняти доступ до них.

РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ не несе відповідальності за які б то не було прямі, непрямі, фактичні збитки, упущену вигоду, тимчасове припинення діяльності, в результаті використання або неможливості користування даною послугою, у тому числі й у разі, коли РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ була повідомлена про можливість таких збитків.

РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ може розмістити на своїх веб-сторінках посилання на інші сайти мережі Інтернет, які є власністю або обслуговуються третіми особами. При переході на такі сайти третіх осіб ви повинні ознайомитися та погодитися з правилами користування даних сайтами до використання наявних на них матеріалів.

Ознайомившись з цими правилами-умовами ви також підтверджуєте свою згоду з тим, що РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ не контролює зміст таких сайтів і не несе будь-якої відповідальності за зміст матеріалів, що створено та опубліковано на вказаних сайтах третіх осіб. Крім того, посилання на сайт, що не належить РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ, не має на увазі, що РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ підтримує даний сайт або продукцію чи послуги, зазначені на ньому.

Направляючи матеріали на будь-який з наших серверів, наприклад, електронною поштою або через веб-сторінки, ви підтверджуєте, що матеріал не буде містити жодного положення незаконного характеру чи іншим чином непридатного для публікації; перед відправкою будь-яких матеріалів ви повинні дотримуватися всіх виявлення та запобігання вірусів, інших знищуючих програм; ви володієте всіма правами на матеріали та маєте повні права надати їх нам і РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ може публікувати матеріали не беручи тим самим на себе ніякої відповідальності; ви зобов’язуєтеся не ставити свої вимоги до РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ позовів стосовно наданих Вами матеріалів та гарантуєте РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ відшкодування збитків у випадку, якщо які-небудь треті особи позов до РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ у зв’язку з наданими вами матеріалами.

РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ не здійснює і не може здійснювати перевірку інформації, розміщеної користувачами на сайтах домену postfactum.ks.ua, і не несе відповідальності за зміст такої інформації. РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ має право у будь-який час на свій розсуд усунути розміщену користувачами інформацію.

Надання вам доступу на цей сайт не має розглядатися, як пропозиція чи надання вам будь-якої ліцензії або права користування торговими знаками, розміщеними на сайті, без попереднього письмового дозволу РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ або третьої особи, що є власником торговельного знаку.

Використання цього сайту, посилання на його матеріали, використання їх у встановленому порядку є підтвердженням Вашої згоди з цими правилами та умовами.

Якщо ви не визнаєте ці правила та умови використання покиньте цей інтернет ресурс.